Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 buchaj, ogniu! kotle, wrzej!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Rosie Walker

Rosie Walker


Skąd : San Francisco, Stany Zjednoczone
Rok nauki : V

buchaj, ogniu! kotle, wrzej! Empty
PisanieTemat: buchaj, ogniu! kotle, wrzej!   buchaj, ogniu! kotle, wrzej! EmptyPią Paź 31, 2014 6:44 pm

Rosie Walker

nie szukam schematycznych relacji, nie szukam zwykłych znajomych. chcę gorzko. chcę słodko. kwaśno i słono. we wszystkie strony świata.
pomogę.

k t o z k i m

IMIĘ I NAZWISKO
TUTAJ ZAMIEŚĆ OPIS RELACJI


Powrót do góry Go down
Lola Franco

Lola Franco


Skąd : Ciudad Juárez, Meksyk
Rok nauki : V

buchaj, ogniu! kotle, wrzej! Empty
PisanieTemat: Re: buchaj, ogniu! kotle, wrzej!   buchaj, ogniu! kotle, wrzej! EmptyPią Paź 31, 2014 7:06 pm

Tak
Powrót do góry Go down
Rosie Walker

Rosie Walker


Skąd : San Francisco, Stany Zjednoczone
Rok nauki : V

buchaj, ogniu! kotle, wrzej! Empty
PisanieTemat: Re: buchaj, ogniu! kotle, wrzej!   buchaj, ogniu! kotle, wrzej! EmptySob Lis 01, 2014 4:59 pm

bardzo. ale w którą stronę? wzajemna niechęć i rywalizacja o miano mistrza eliksirów? czy może cichy pakt sojuszu i jakaś pokrętna próba uczynienia z małej rosie królika doświadczalnego?
Powrót do góry Go down
Lola Franco

Lola Franco


Skąd : Ciudad Juárez, Meksyk
Rok nauki : V

buchaj, ogniu! kotle, wrzej! Empty
PisanieTemat: Re: buchaj, ogniu! kotle, wrzej!   buchaj, ogniu! kotle, wrzej! EmptySob Lis 01, 2014 6:21 pm

Przyjemnie w uszach mi brzmi wersja z doświadczalnym królikiem, choć bez wątpienia wzajemna niechęć jest bardzo wyrazista. Czy może to fałszywa przyjaźń i sympatia by Lo miała okazje do podrzucania Róży różnych, nieprzypadkowych efektów swoich eksperymentów?
Powrót do góry Go down
Rosie Walker

Rosie Walker


Skąd : San Francisco, Stany Zjednoczone
Rok nauki : V

buchaj, ogniu! kotle, wrzej! Empty
PisanieTemat: Re: buchaj, ogniu! kotle, wrzej!   buchaj, ogniu! kotle, wrzej! EmptyPon Lis 03, 2014 3:10 am

tak, myślę że to jest właśnie to.
Powrót do góry Go down
Dylan Venderosa

Dylan Venderosa


Skąd : Brooklyn, Nowy Jork
Rok nauki : VI

buchaj, ogniu! kotle, wrzej! Empty
PisanieTemat: Re: buchaj, ogniu! kotle, wrzej!   buchaj, ogniu! kotle, wrzej! EmptyPon Lis 03, 2014 4:40 pm

Co Ty mi dasz, niczego nie żałuj.


(cytuję disco-polo, cosiedzieje cosiedzieje...)
Powrót do góry Go down
Rosie Walker

Rosie Walker


Skąd : San Francisco, Stany Zjednoczone
Rok nauki : V

buchaj, ogniu! kotle, wrzej! Empty
PisanieTemat: Re: buchaj, ogniu! kotle, wrzej!   buchaj, ogniu! kotle, wrzej! EmptyWto Lis 04, 2014 9:12 pm

dam ci równowagę. co ty na to?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





buchaj, ogniu! kotle, wrzej! Empty
PisanieTemat: Re: buchaj, ogniu! kotle, wrzej!   buchaj, ogniu! kotle, wrzej! Empty

Powrót do góry Go down
 
buchaj, ogniu! kotle, wrzej!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum :: Relacje-
Skocz do: